Wirtualne biuro Warszawa Nowogrodzka 64
tel: +48 733 733 510

Sale konferencyjne Warszawa

Klienci naszego wirtualnego biura w Warszawie mogą skorzystać z sal konferencyjnych na wynajem. Zdajemy sobie sprawę, jak trudno znaleźć dobrze zorganizowaną przestrzeń do spotkań biznesowych. Nasze sale konferencyjne do wynajęcia w Warszawie rozwiązują ten problem.

Zaaranżowaliśmy je tak, by spełniały wszystkie potrzeby naszych klientów. Sale na godziny sprawdzą się do spotkań z kontrahentami, współpracownikami, omówienia statusu ważnych projektów czy do przeprowadzenia szkoleń. To od Ciebie zależy, w jakim celu je wykorzystasz.

Nasze sale konferencyjne na wynajem znajdują się w prestiżowej lokalizacji, dzięki czemu wzmocnisz wizerunek swojej firmy – niezależnie czy jesteś przedsiębiorcą, czy freelancerem. A to wszystko bez ponoszenia dużych kosztów związanych z utrzymaniem biura w ścisłym centrum Warszawy.


sale na wynajem Warszawa

Komfortowe sale na godziny

Sale konferencyjne do wynajęcia przeznaczone są dla wszystkich przedsiębiorców i freelancerów, którzy chcą zagwarantować sobie organizacyjny komfort. Wybierając salę na godziny właśnie u nas, otrzymujesz świetnie wyposażoną powierzchnię dla 3/4 osób. Na Twoje życzenie zapewnimy kawę, herbatę lub wodę – nie musisz się o nic martwić. Atrakcyjne warunki wynajmu na godziny sprawiają, że z naszych sal korzysta wiele osób prowadzących własną działalność.

O nas

Wirtualne biuro Warszawa ul. Nowogrodzka 64/43. Prestiżowa lokalizacja w samym centrum Warszawy. 
Projekt strony i opieka marketingowa:
RIKONA - Marketingowe Wsparcie Twojego Biznesu