Wirtualne biuro Warszawa Nowogrodzka 64
tel: +48 733 733 510

Czy warto wynajmować adres na siedzibę firmy?

3 sierpnia, 2020

Utrzymanie stacjonarnego biura stanowi naprawdę spore obciążenie dla firmowego budżetu. Koszty tego typu mogą się okazać szczególnie uciążliwe dla przedsiębiorców młodych, którzy firmy swoje mają od niedawna, a do tego dla osób, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą oraz działalność dla freelancerów. Jednocześnie, każdy, kto działalność rejestruje, musi podać adres firmy. Wirtualne biura są świetnym rozwiązaniem. Biura wirtualne świadczą usługę taką jak wynajem adresu na siedzibę firmy.

Wirtualne biura cieszą się ogromną popularnością wśród małych oraz także wśród średnich przedsiębiorstw. Chcą dbać o swój wizerunek, a do tego nie chcą ponosić za dużych kosztów, które związane są z utrzymaniem stacjonarnego biura. Jest to zrozumiałe, ponieważ zaoszczędzone pieniądze lepiej będzie wydać na rozwój firmy w jej okresie początkowym. Sama stabilność oraz planowanie rozsądne wydatków pozwoli nam na rozbudowanie firmy w niedalekiej przyszłości. Wirtualne biuro jest popularnym od lat rozwiązaniem.

Jak działa biuro wirtualne?

Wiele osób, które chcą zminimalizować w swojej firmie koszty zastanawia się także nad możliwością wynajęcia biura wirtualnego. Często nie wie jednak, na jakich konkretnych zasadach ono działa oraz zadaje właśnie pytania tego typu. Wirtualne biuro to miejsce, w których możemy zarejestrować swoją firmę i to bez konieczności wynajmowania drogiego lokalu. Oznacza to nic innego jak to, że nasza firma zdobywa bardzo prestiżowy adresy, ale my wcale nie musimy wynajmować lokalu, chociaż możemy oczywiście. Wirtualne biuro zapewnia nam nie tylko sam adres, ale także pełni ono obsługę dla klientów. Chodzi o odbieranie poczty, która przychodzić będzie na ten adres powiadomienia o przesyłkach lub jej skanowanie i przesyłanie na adres mailowy.

Biuro wirtualne na pewno daje nam pełną swobodę. Wielu właścicieli firm nie potrzebuje kompletnie biura, ponieważ po prostu nie przyjmuje klientów. Pracę wykonywać może wszędzie. Jedni wolą biurka domowe, inni kanapę, a jeszcze inni wolą kawiarnię. Dlatego właśnie przestrzeń biura im nie jest kompletnie potrzebna. Mimo to potrzebują dobrego adresu, który pozytywnie wpłynie na postrzeganie ich firmy. Są również tacy przedsiębiorcy, którzy każdego dnia także nie potrzebują przestrzeni stałej biurowej, jednak się zdarzają sytuacje, w których muszą się spotkać z klientem. Wtedy możemy wynająć przestrzeń biurową, która jest w pełni profesjonalna. Możemy wynajmować przestrzeń biurową na dni czy też na godziny.

Na pewno adres prestiżowy zmienia znacznie podejście do firmy danego klienta. Jeśli umawiamy się na spotkanie w samym centrum Warszawy, to klienci mają poczucie, że jest to kontakt z rzetelną oraz dobrą firmą, której na tym zależy, aby była dobrze odbierana. Jeśli chcemy na naszym kliencie zrobić wrażenie, to możemy w zasadzie w dowolnej chwili wynająć zorganizowaną doskonale przestrzeń biurową.

O nas

Wirtualne biuro Warszawa ul. Nowogrodzka 64/43. Prestiżowa lokalizacja w samym centrum Warszawy. 
Projekt strony i opieka marketingowa:
RIKONA - Marketingowe Wsparcie Twojego Biznesu