Wirtualne biuro Warszawa Nowogrodzka 64
tel: +48 733 733 510

Korzyści płynące z wynajmowania wirtualnego biura

14 stycznia, 2021

Koniecznym warunkiem, potrzebnym do założenia i prowadzenia działalności gospodarczej jest określenie siedziby firmy. Bardzo częstą praktyką jest rejestrowanie przedsiębiorstwa pod adresem domowym – nie każdy przedsiębiorca decyduje się na takie rozwiązanie. Wynajem fizycznego lokalu z kolei to przede wszystkim generowanie dużych kosztów.

Przedsiębiorcy żywią również obawy, że sprawy papierkowe zajmą im wiele czasu. Stąd szukają różnych rozwiązań, które miałyby na celu pomóc im w starcie z działalnością - zaczynają się więc interesować szczegółami związanymi z usługą wirtualnego biura.

Wirtualne biuro skupia się na udostępnieniu adresu, pod którym nie ma obowiązku fizycznej obecności przedsiębiorstwa. Bardzo ważną korzyścią takiego rozwiązania jest możliwość wpisania w portfolio prestiżowej lokalizacji za opłatę dużo mniejszą od wynajmu lokalu, która determinowałaby przebywanie w takim miejscu. W ten sposób z takiej usługi mogą skorzystać osoby pracujące w sieci, start-upy czy freelancerzy.

Z wirtualnego biura korzystają przede wszystkim osoby, które pragną oddzielić życie prywatne od zawodowego. Nie chcą w taki sposób udostępniać adresu zamieszkania. Korespondencja będzie przychodzić na adres, który został podany podczas rejestracji przedsiębiorstwa.

Z takiej usługi może skorzystać przedsiębiorca poszukujący nowych środków. Bardzo często dochodzi do zmian lokalizacji w momencie rozpoczęcia nowego programu dedykowanego dla danego województwa, odpowiadającego specyfice firmy. Wirtualne biuro poprawi także pozycję na rynku, gdyż prowadzący biznes uważają, że prestiżowy lokal ma duży wpływ na pozyskanie nowych kontrahentów a co za tym idzie zwiększenie zysków. Skorzystać z usługi mogą osoby, których praca polega na przemieszczaniu się i nie mają czasu na samodzielne prowadzenie biura a cały wolny czas pożytkują na rozwój osobisty.

Przed wynajęciem wirtualnego biura

Przed wynajęciem wirtualnego biura warto podjąć czynności, by upewnić się, że decydujemy się na skorzystanie z profesjonalnej firmy.

  • sprawdzenie godzin otwarcia biura; klient będzie miał pewność, w jakich godzinach będzie mógł np. odebrać listy,
  • ustalenie czasu i zakresu usług

Nasza firma skrupulatnie odpowie na wszystkie pytania – jeżeli jesteście Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt.

O nas

Wirtualne biuro Warszawa ul. Nowogrodzka 64/43. Prestiżowa lokalizacja w samym centrum Warszawy. 
Projekt strony i opieka marketingowa:
RIKONA - Marketingowe Wsparcie Twojego Biznesu