Wirtualne biuro Warszawa Nowogrodzka 64
tel: +48 733 733 510

Dla kogo biuro wirtualne jest dobrym rozwiązaniem?

17 grudnia, 2020

Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma obowiązkami, których jako przedsiębiorcy wolelibyśmy uniknąć. Między innymi mamy na uwadze fakt związany z urządzeniem biura oraz jego obsługą. Jeśli nie mamy potrzeby posiadania własnego lokalu, to warto rozważyć biuro wirtualne.

Czym jest biuro wirtualne?

Wirtualne biuro jest koncepcją, która bardzo zyskała ostatnimi czasu na popularności. Nazwa sama w sobie może być bardzo myląca. Bowiem biurem wirtualnym jest istniejąca realnie firma, która udostępnia nam adres, który jest potrzebny do zarejestrowania działalności oraz do korespondencji.

Cena może być nieco wyższa jeśli przedsiębiorca się zdecyduje na skorzystanie z kilku dodatkowych usług. O jakich usługach mowa? Mowa o pokoju biznesowym przeznaczonym na spotkania z klientami, pakiecie usług biurowych czy też wsparciu informatycznego. Jak widać mamy możliwość przekazania administracji w ręce firmy specjalistycznej.

Prywatność i prestiżowy adres

Z oferty biura wirtualnego można skorzystać w sytuacji, w której nie chcemy prowadzić działalności pod swoim adresem domowym. Rozwiązaniem tym powinni zainteresować się przedsiębiorcy, którzy nie mają czasu i ochoty na prowadzenie własnego lokali. Pracownicy biura wirtualnego odbiorą za nas przesyłki. Dzięki temu nasze wizyty na poczcie będą ograniczone do absolutnego minimum.

Biura wirtualne spodobają się osobom, które często wyjeżdżają. Trudno jest w sposób jednoznaczny wskazać branże, w których biuro wirtualne sprawdza się możliwie najlepiej. Chociaż z tejże usługi korzystają najczęściej firmy, których sama działalność się opiera na projektowaniu na zamówienie, pośrednictwie czy też doradztwie. Wśród osób zainteresowanych rozwiązaniem tego typu są także architekci, graficy, freelancerzy, dziennikarze czy też osoby zajmujące się marketingiem internetowym.

Na co należy zwrócić uwagę?

Zanim wybierzemy konkretne biuro wirtualne powinniśmy wiedzieć na co koniecznie należy przy jego wyborze zwrócić uwagę. Poniżej najważniejsze informacje:

  • jaki jest konkretny zakres usług w ramach oferty, jak i także w jakich godzinach będzie można z niej skorzystać,
  • czy dana firma posiada wykwalifikowany personel,
  • za co będzie konkretnie odpowiedzialna firma, która prowadzi nasze biuro.

O nas

Wirtualne biuro Warszawa ul. Nowogrodzka 64/43. Prestiżowa lokalizacja w samym centrum Warszawy. 
Projekt strony i opieka marketingowa:
RIKONA - Marketingowe Wsparcie Twojego Biznesu